قوانین فروشگاه

 قوانین صاران مارکت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی saranmarket.com به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت Saranmarket.com هنگام استفاده از پروفایل شخصی، محصولات، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط Saranmarket.com به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات Saranmarket.com است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانینSaranmarket.com از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

الف – قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های Saranmarket.comمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌هایSaranmarket.comتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ب – تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدماتSaranmarket.com اقدام نماید

ج – ارسال مرسولات

سفارشات ثبت شده تا ساعت 12 ظهر، در همان روز ثبت ارسال میشوند. سفارشات ثبت شده پس از ساعت 12 ظهر، صبح روز بعد ارسال می شوند. زمان دریافت سفارشات برای مشهد 24 ساعت و برای شهرستانها بین 1 تا 7 روز می باشد.

د – قوانین خرید مودم های تی دی ال تی ای

لطفا در هنگام خرید مودم های تی دی ال تی ای به پوشش دهی شبکه تی دی ال تی ای در منطقه مورد نظر دقت فرمایید.

با استفاده از لینک زیر در سایت ایرانسل اطمینان لازم در پوشش دهی منظقه خود را به دست آورید:

https://eform.irancell.ir/Portal/home/?12857/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84%E2%80%93%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B7%D9%82-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D8%B4#%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%20%D8%AB%D8%A7%D8%A8%D8%AA

صاران مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال قبول مرجوع نمودن این مودم ها به دلیل عدم پوشش دهی در آدرس خریدار را ندارد.

X